За колачињата (cookies) и како се користат
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач. Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.
Vo red
Clock
Се натпреваруваат веќе 1167 ѕвездички, а пријавата е можна уште
0 ДЕНОВИ 0 ЧАСОВИ 0 МИНУТИ 0 СЕКУНДИ
2
#1615
10
#1614
2
#1613
11
#1612
11
#1611
23
#1610
22
#1609
3
#1608
12
#1607
2
#1606
3
#1605
3
#1604
150
#1603
3
#1602
7
#1601
50
#1600
Več nasmehov