За колачињата (cookies) и како се користат
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач. Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.
Vo red
Clock
Се натпреваруваат веќе 1167 ѕвездички, а пријавата е можна уште
0 ДЕНОВИ 0 ЧАСОВИ 0 МИНУТИ 0 СЕКУНДИ
604
#1535
559
#182
544
#391
457
#946
386
#600
332
#21
324
#1363
314
#485
305
#542
280
#1181
266
#456
250
#697
224
#394
218
#1177
208
#909
203
#1538
191
#908
176
#244
175
#644
170
#1487
169
#388
168
#606
166
#207
151
#339
150
#1603
147
#1095
138
#336
133
#226
126
#245
125
#421
120
#852
120
#140
116
#218
114
#891
113
#890
112
#404
111
#937
108
#312
107
#699
105
#1298
105
#1092
101
#889
100
#1412
100
#1057
99
#468
98
#260
93
#422
93
#108
92
#511
91
#1547
91
#1093
91
#1040
90
#1404
90
#459
87
#111
86
#1257
86
#345
84
#1504
84
#747
82
#1357
82
#660
82
#14
80
#552
79
#1527
78
#1437
78
#1223
78
#486
78
#481
77
#1561
77
#967
77
#897
77
#279
77
#163
76
#1526
76
#883
76
#76
75
#89
74
#1381
74
#798
74
#188
73
#116
72
#1559
72
#1073
72
#928
72
#819
72
#809
72
#470
71
#621
70
#561
69
#90
68
#1560
68
#1196
68
#548
67
#1032
67
#893
67
#812
67
#749
67
#490
66
#934
65
#927
Več nasmehov