За колачињата (cookies) и како се користат
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач. Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.
Vo red
Сите фотографии >> ѕвезда #1608
Clock
Се натпреваруваат веќе 1167 ѕвездички, а пријавата е можна уште
0 ДЕНОВИ 0 ЧАСОВИ 0 МИНУТИ 0 СЕКУНДИ
#1608 Кирил, 0 god., Скопје
3
Like
ringeraja
Johnson's
Facebook share
Google plus share
Twitter share
Pinterst share
Right
Random
Left
Ѕвезда на бебе календар за 2020 година
На небото на Рингераја почнуваат да светкаат безброј сјајни ѕвездички, во рамките на натпреварот „Ѕвезда на бебе календар“! Да ги избереме 12-те најсјајни.

#1608

Кирил, 0 god.

Скопје

 

 

3